F A L K E N

Sepetim

Sepetinizde Ürün Bulunamadı

Ürün Arama

about-thumb

Hakkımızda

2008 yılında, Konya’da kurulmuş olan Cuma Kozmetik Ltd.Şti. ,Falken markasıyla, Oto Bakım, Kozmetik ve Aksesuar Ürünleri Üretim, Satış ve Pazarlaması yapmaktadır. Falken Markası, Türkiye’de üretilen yüksek kaliteli, Otomobil Bakım Ve Temizlik Ürünleri için örnek bir firmadır. Araçların iç ve dış temizliklerinde, ihtiyaç duyulan ve ayrıca aksesuar olarak kullanılabilecek her türlü malzemenin, üretim ve satışını yapmakta olan Falken, 6.000 M2 Fabrika, 4.000 M2 Kapalı, 2.000 M2 Açık Depolama Ve Sevkiyat Alanları 12.000 M2 alanda üretim yapmaktadır. Türkiye'nin her bölge ve iline yayılmış, Profesyonel satış ekibi, Direkt dağıtım depoları ve Bayi ağı ile Tüm Türkiye’ye hizmet vermekte olan Falken, 2022 yılında artan talebi ve ürün çeşitliliğini karşılamak ve kapasiteyi arttırmak amacıyla sektörde 30 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan Aırfly markasını bünyesine katarak, güçlenerek yoluna devam etmektedir.

Türkiye Genelinde 2.500 üzerinde istasyona halihazırda hizmet vermekte olan firmamız, pazarın ihtiyacı olan ürünleri ve yenilikleri de takip ederek, Su Bazlı, Çevreci, Doğaya Ve İnsana Saygılı Üretim Bilinci İle Hareket Eder.

Firmamız ; Iso 9001:2015 –Iso 45001:2018 Üretim Ve Kalite Belgeleri Ve Falken, Aırfly, Carfüm, Otosmell, Serin Damla marka tescillerine sahiptir. Türkiye ekonomisi ve geleceğine, her şekilde katkı sağlayacağına inandığımız firma ve ürünlerimiz ile hizmet vermenin gururu ve onuru ile sağlam ve emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz..